Pin Production, sektördeki serüvenine 2018 yılında Adil Şanal ve Buğrahan Şen’in kuruculuğunda başladı. Geçmişten gelen deneyim ve yeni yapılanmanın verdiği enerjiyle çok kısa zamanda birçok  projeye imza attı. Pin Production kalite standartlarını her gün daha da yükseltmeyi, müşterilerinin ihtiyaçlarından çok daha fazlasına cevap vermeyi arzulamaktadır.

   Sürekli değişen prodüksiyon koşullarını takip ederek bu doğrultuda yenilenmek Pin Production’un temel prensiplerinden biridir. Ayrıca “yaratıcılık” anlayışından hareketle, hep daha iyi işlerle seyirci karşısına çıkmayı hedeflemektedir. Bundan dolayı hem ekibini hem de ekipmanlarını her zaman güncel tutmaktadır.

   Pin Production, inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar içinde bulunduğu birçok projede %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra da aynı çizgide ilerleyeceğinin güvencesini vermektedir.

 

Adil Şanal

Kurucu Ortak

1982 İstanbul doğumlu. Marmara Üniversitesi / İletişim Fakültesi – Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu. Öğrencilik yıllarında kısa bir dönem Kanaltürk’te sesçilik yaptıktan sonra 2007 yılında ‘’Bıçak Sırtı’’ isimli TV dizisiyle setlere adım attı. Reklam, dizi ve sinema filmi projelerinde yapım asistanlığından yapım koordinatörlüğüne uzanan farklı pozisyonlarda görev aldı.

M. Buğrahan Şen

Kurucu Ortak

1983 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta eğitimin İstanbul’da tamamladı. Yeditepe Üniversitesi / Güzel Sanatlar Fakültesi – Sanat Yönetimi bölümünde eğitimini sürdürdü. ‘’Canım Ailem’’ (2008-2010) TV dizisiyle sektöre giren Buğrahan, yapım asistanlığından yapım koordinatörlüğüne uzanan farklı pozisyonlarda görev aldı.